Latest Album

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac.

banner
Dora Lewis
Düğün Dj

DÜĞÜN DJ

En özel gününüz için aylar öncesinden yaptığınız hazırlıklar ve davetlilerinize hoş vakit geçirmeleri için verdiğiniz mücadelenin farkındayız. Bu çok önemli konuyu apayrı bir başlık altında ele almak istedik.

Düğün müzikleri keyifli bir mesele ama bir o kadar da düşündürücü! Hangi şarkıları neye göre seçmeli, sadece sevdiklerimizi sıralasak nasıl bir düğün müzik listesi oluştururuz, düğün dans müzikleri nasıl seçilir? Bunun gibi onlarca sorunun aklını karıştırdığını biliyoruz. Bu yüzden düğün müziğinde DJ İzmir olarak sizlere birçok kez müzik sunumu yaparak istekleriniz doğrultusunda düğün müziklerinde yılın trendleri neler, çiftler en çok hangi müzik türlerini seviyor ve hangi şarkıları seçiyor, düğün dansları için en uygun şarkılar ve alternatif müzik türlerinde seçilebilecek şarkılar hangileri? Bunlar gibi onlarca sorunun cevabını vererek öneride bulunuyoruz.  Sadece ne tür müzik istediğinizle değil aynı zaman da ne istemediğinizi de konuşuyoruz ve dikkate alıyoruz. Böylece en özel geceniz için doğru parçaları seçmiş oluyoruz.

DJ İzmir olarak DJ’lik  görevini üstlendiğimiz her organizasyon da aklımızdan çıkarmadığımız en önemli nokta bu gecenin telafisinin olmayacağıdır. Bu sebepten dolayı gecenin kusursuz geçmesi adına titizlikle çalışıyoruz.

Neden bir DJ ile Çalışmalıyım?
Bu soruya vereceğimiz en önemli cevap herhangi bir müzik grubuna kıyasla çok daha ekonomik olmasıdır. Tabii bir DJ’in avantajı bundan ibaret değil.

Güncel ve geniş müzik arşivlerinin oluşu, genel kabul görmüş şarkıların en iyi versiyonlarını çalması,

Kalabalık bir orkestraya nazaran daha az yer kaplaması, süre sınırının olmayışı ve

DJ’lerin geçtiğimiz yıllara oranla çok daha fazla tercih ediliyor olmaları. Kısacası iyi bir DJ kiralamak sizi birçok dertten kurtaracaktır.

Bu gibi aklınıza takılan sorular için ‘’sıkça sorulan sorular’’ bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İLETİŞİME GEÇİN

    Nasıl bir etkinlik olacak?

    Almak istediğiniz hizmet türü?

    × Hızlı İletişim İçin Tıklayın